Spesifikasi
| Product Number | CQ742A |
| Capacity of the table fully opened | Up to 500 sheets |
| Supported Media | Plain Paper | HP Bright White inkjet Bond | HP Universal Inkjet Bond | HP Recycled Bond Paper | HP Coated paper |
| Productivity in fast mode | 150 A1/D size prints hour |
| Compatible Plotter | HP Designjet T7100 Printer Series |
| Roll cores | 2” & 3” (3” recommended) |
| Stackable sizes | Table half-open A3 to A1 landscape | Table fully open up to A0 |
| Stacker full sensor automatically detected | Supported |
| Warm-up time | 2,5 minutes |
| Normal operating temperature range | 80º (+-5%) |
| Stacker size and weight | 129,5 x 161 x 96 cm | 53 Kg |
| Stacker power inlet | European SKU 220/240v 6A AC inlet |
| Maximum power consumption | 1100W |


Reviews
There are no reviews yet.